Antena DVB-T - Odbiornik TV

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Isudar
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Stan: nowy
  • Kolor: czarny
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Antena DVB-T

Odbiornik telewizji cyfrowej w Twoim aucie

sek1.jpg

Telewizja w samochodzie - sposób na dłuższą podróż

Czeka Cię długa podróż? Twoi bliscy nudzą się, kiedy auto stoi w korku? Z odbiornikiem DVB-T bez problemu odbierzesz kanały telewizji cyfrowej w swoim samochodzie i odtworzysz filmy lub seriale w rozdzielczości HD. Wysoka jakość wyświetlanego obrazu to pewność, że zobaczysz każdy, nawet najmniejszy szczegół.

sek1.jpg

Synchronizacja z radiem samochodowym

Wystarczy, że zamontujesz odbiornik DVB-T i zsynchronizujesz go z radiem samochodowym. Antena jest kompatybilna z urządzeniami pracującymi w systemie Android, dlatego obsługa jest niezwykle prosta.

sek1.jpg

Nowe możliwości
podczas jazdy

Dzięki odbiornikowi DVB-T błyskawicznie wyszukasz ulubione kanały - automatycznie lub ręcznie. W zestawie znajdziesz także pilot, którym Ty i Twoi pasażerowie obsłużą telewizję cyfrową z każdego miejsca w aucie.

Producent Isudar
Gwarancja 12 miesięcy
Stan nowy
Kolor czarny

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć