Baseus adapter USB do Type-C czarny

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Baseus
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: czarny
  • Transmisja danych: do 480 Mb/s.
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Baseus

- adapter USB męski do Type-C żeński

sek1.jpg

Adapter do urządzeń z micro USB

Podłącz adapter do laptopa lub innego urządzenia obsługującego USB i poszerz jego możliwości o sprzęt z USB Typ C. Dzięki tej wtyczce bez problemu naładujesz smartfona, kiedy jego bateria spada.

sek1.jpg

Moc, której potrzebujesz

Adapter USB marki Baseus obsługuje moc aż 2.4A! Wpływa to na zawrotne tempo przesyłu danych. Dzięki temu skopiujesz lub przeniesiesz filmy, muzykę i dokumenty z prędkością 480Mb/s.

sek1.jpg

Marka Baseus już w Polsce!

Marka Baseus dumnie wkroczyła na rynek europejski proponując klientom gadżety elektroniczne, które przede wszystkim mają być praktyczne i piękne. Starannie zaprojektowane akcesoria GSM podbijają serca klientów, wyróżniając się nowatorskimi rozwiązaniami, dopasowując się do potrzeb klienta. W dodatku akcesoria marki Baseus są estetycznie wykończone w każdym calu.

Producent Baseus
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor czarny
Transmisja danych do 480 Mb/s.
Porty Type-C żeński

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć