Baseus adapter USB żeński do Type-C męski czarny

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Baseus
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: czarny
  • Transmisja danych: do 480 Mb/s.
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Baseus

- adapter USB żeński do Type-C męski

sek1.jpg

Adapter USB - Typ-C

Wykorzystaj adapter USB, który umożliwi Tobie podłączenie do laptopa urządzeń obsługujących USB typu C. Adapter świetnie poradzi sobie także z ładowaniem telefonów lub tabletów.

sek1.jpg

Satysfakcjonująca
prędkość przesyłu

Nie trać czasu i wybierz markę Baseus. Dane z adapterem USB przesyłają się z prędkością nawet do 480 Mb/s, co oznacza błyskawiczne przenoszenie zdjęć, wideo lub dokumentów.

sek1.jpg

Marka Baseus już w Polsce!

Marka Baseus dumnie wkroczyła na rynek europejski proponując klientom gadżety elektroniczne, które przede wszystkim mają być praktyczne i piękne. Starannie zaprojektowane akcesoria GSM podbijają serca klientów, wyróżniając się nowatorskimi rozwiązaniami, dopasowując się do potrzeb klienta. W dodatku akcesoria marki Baseus są estetycznie wykończone w każdym calu.

Producent Baseus
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor czarny
Transmisja danych do 480 Mb/s.
Porty Type-C męski

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć