Baseus Backseat uchwyt samochodowy na zagłówek srebrny

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Baseus
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: srebrny
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Baseus Backseat

- uchwyt samochodowy na zagłówek

sek1.jpg

Więcej rozrywki dla kierowcy i pasażerów

Często podróżujesz z dziećmi? Twoi pasażerowie lubią oglądać filmy podczas jazdy? Zamontuj uchwyt samochodowy na zagłówek i umieść w nim telefon lub tablet. Teraz oglądanie seriali i zdjęć jest swobodniejsze - nie trzeba trzymać urządzenia w ręku przez całą podróż.

sek1.jpg

Stabilne urządzenie podczas jazdy

Niezależnie od tego czy wyruszasz w dłuższą czy krótszą podróż, Twoje urządzenie powinno być bezpieczne. W Baseus Backseat ramiona uchwytu chronią telefon i tablet nawet podczas jazdy w trudnych warunkach, a dodatkowy silikon amortyzuje urządzenia podczas wstrząsów, jednocześnie chroniąc zagłówek przed zarysowaniami.

sek1.jpg

Marka Baseus już w Polsce

Marka Baseus dumnie wkroczyła na rynek europejski proponując klientom gadżety elektroniczne, które przede wszystkim mają być praktyczne i piękne. Starannie zaprojektowane akcesoria GSM podbijają serca klientów, wyróżniając się nowatorskimi rozwiązaniami, dopasowując się do potrzeb klienta. W dodatku akcesoria marki Baseus są estetycznie wykonane w każdym calu.

Producent Baseus
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor srebrny

Podobne produkty

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć