Baseus Big Ears uchwyt samochodowy magnetyczny z ładowaniem

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Baseus
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: czarny
  • Dodatkowe funkcje: ładowanie bezprzewodowe
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Baseus Big Ears

- uchwyt samochodowy magnetyczny
z ładowaniem bezprzewodowym

sek1.jpg

Bezprzewodowe ładowanie telefonu w aucie? To możliwe!

Teraz uchwyt samochodowy nie tylko stabilnie utrzyma Twojego smartfona podczas jazdy, ale także naładuje go kiedy bateria zacznie spadać. Wystarczy, że przyłożysz telefon do uchwytu z przyczepioną blaszką magnetyczną na obudowie, a automatycznie włączy się ładowanie bezprzewodowe.

sek1.jpg

Obsługa prostym gestem

Umieść uchwyt samochodowy w kratce nawiewu lub na kokpicie i ustaw go tak jak Tobie najwygodniej. Gadżet ma prostą regulację w rotacji 360 stopni, co ułatwi Tobie dopasowanie widoczności do swoich potrzeb.

sek1.jpg

Marka Baseus już w Polsce!

Marka Baseus dumnie wkroczyła na rynek europejski proponując klientom gadżety elektroniczne, które przede wszystkim mają być praktyczne i piękne. Starannie zaprojektowane akcesoria GSM podbijają serca klientów, wyróżniając się nowatorskimi rozwiązaniami, dopasowując się do potrzeb klienta. W dodatku akcesoria marki Baseus są estetycznie wykończone w każdym calu.

Producent Baseus
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor czarny
Dodatkowe funkcje ładowanie bezprzewodowe

Podobne produkty

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć