Baseus Encok A02 słuchawka Bluetooth czerwony

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Baseus
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: czerwony
  • Bluetooth: tak
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Baseus Encok A02

- słuchawka Bluetooth

sek1.jpg

Zyskaj czas i poczucie komfortu

Rozmawiaj gdzie chcesz i jak długo chcesz z Encok A02. Ciesz się ze swobodnych rozmów i obsługuj słuchawkę jednym gestem, aby odebrać albo zakończyć połączenie, a także wstrzymać lub wznowić utwór. Kliknij dwukrotnie, aby aktywować system rozpoznawania głosu i podaj imię z Twojej listy kontaktów, aby błyskawicznie rozpocząć rozmowę!

sek1.jpg

Czysta przyjemność ze słuchania

Z Baseus Encok A02 pokochasz słuchanie muzyki na nowo. Dźwięk, który usłyszysz jest głęboki i czysty dzięki technologii tłumienia hałasu. Właśnie dzięki temu, możesz prowadzić rozmowy będąc na zatłoczonej ulicy, w sklepie lub w samochodzie.

sek1.jpg

Marka Baseus już w Polsce!

Marka Baseus dumnie wkroczyła na rynek europejski proponując klientom gadżety elektroniczne, które przede wszystkim mają być praktyczne i piękne. Starannie zaprojektowane akcesoria GSM podbijają serca klientów, wyróżniając się nowatorskimi rozwiązaniami, dopasowując się do potrzeb klienta. W dodatku akcesoria marki Baseus są estetycznie wykończone w każdym calu.

Producent Baseus
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor czerwony
Bluetooth tak
Protokół Bluetooth 4.1
Dodatkowe funkcje czas czuwania 120h

Podobne produkty

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć