Hub USB Type-C do VGA + USB 3.0 Baseus Enjoyment (szary)

Zobacz podobne produkty
Wyprzedaż! Baseus Enjoyment Hub USB Type-C do VGA + USB 3.0 szary

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Baseus
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: szary
  • Złącza: VGA + USB 3.0
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Baseus Enjoyment

- hub USB Type-C do VGA + USB 3.0

sek1.jpg

Porty VGA i USB 3.0 do Twojej dyspozycji

Podłącz adapter Baseus Enjoyment do swojego urządzenia obsługującego port USB typu C i poszerz jego możliwości o podłączenie dodatkowych urządzeń. Adapter posiada dwa dodatkowe wtyki - VGA oraz USB 3.0, który błyskawicznie prześle i odbierze dane.

sek1.jpg

Bezpiecznie i wygodnie

Adapter Baseus Enjoyment ma kompaktowe rozmiary, co przekłada się na komfortowe przenoszenie go w plecaku, torbie na laptopa lub walizce. Jego konstrukcja jest trwała i odporna, a synchronizacja pomiędzy urządzeniami odbywa się szybko oraz bezpiecznie.

sek1.jpg

Marka Baseus już w Polsce!

Marka Baseus dumnie wkroczyła na rynek europejski proponując klientom gadżety elektroniczne, które przede wszystkim mają być praktyczne i piękne. Starannie zaprojektowane akcesoria GSM podbijają serca klientów, wyróżniając się nowatorskimi rozwiązaniami, dopasowując się do potrzeb klienta. W dodatku akcesoria marki Baseus są estetycznie wykończone w każdym calu.

Producent Baseus
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor szary
Złącza VGA + USB 3.0

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć