Kabel USB 3 w 1 (microUSB+iOS+Type-C) 3A 1,2m Baseus Rapid (granatowy)

Zobacz podobne produkty
Wyprzedaż! Baseus Rapid kabel USB 3 w 1 microUSB iOS Type-C niebieski

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Baseus
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: niebieski
  • Szybkie ładowanie: tak
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Baseus Rapid

- Kabel USB 3 w 1 microUSB + iOS + Type-C

sek1.jpg

Jeden kabel - trzy możliwości

Przewód USB 3w1 jest niezwykle funkcjonalny. Możesz go podłączyć zarówno do urządzenia, które obsługuje micro USB, lightning, jaki USB typu C. Dzięki takiej konstrukcji, przewód ładuje aż trzy urządzenia jednocześnie. Jego uniwersalny charakter to nie wszystko. Bez problemu naładujesz telefon czy tablet z maksymalną wydajnością dzięki mocy 3A.

sek1.jpg

Skróć czas ładowania

Kabel marki Baseus jest zbudowany z miedzi, co wpływa na prędkość ładowania. Przewód przyspiesza ten proces nawet o 30 procent! Nylonowe wykończenie daje możliwość składania i rozkładania go dowolną ilość razy, bez straty na jakości obudowy i przesyłu danych. Przewód jest odporny na ścieranie, skręcenie i złamanie.

sek1.jpg

Marka Baseus już w Polsce!

Marka Baseus dumnie wkroczyła na rynek europejski proponując klientom gadżety elektroniczne, które przede wszystkim mają być praktyczne i piękne. Starannie zaprojektowane akcesoria GSM podbijają serca klientów, wyróżniając się nowatorskimi rozwiązaniami, dopasowując się do potrzeb klienta. W dodatku akcesoria marki Baseus są estetycznie wykończone w każdym calu.

Producent Baseus
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor niebieski
Szybkie ładowanie tak
Złącza USB - microUSB, iOS, Type-C
Długość 1,2m.

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć