Karta pamięci Lanzero microSDHC 16GB Class 10 (czarny)

Zobacz podobne produkty
Wyprzedaż! Karta pamięci Lanzero microSDHC 16GB Class 10

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Lanzero
  • Kolor: czarny
  • Maksymalna pojemność karty: do 16 GB
  • Typ karty: SDHC
  • Format karty: mini SD
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Karta pamięci Lanzero microSDHC

16GB Class 10

sek1.jpg

Niezwykle szybki
odczyt danych

Teraz przesyłanie plików jest jeszcze szybsze i bezpieczniejsze. Karta pamięci Lanzero klasy 10 umożliwia odczyt i przesył danych z prędkością nawet do 20 Mb/s. Dzięki temu, bez problemu odtworzysz film o wysokiej rozdzielczości i zsynchronizujesz dane takie jak dokumenty, zdjęcia czy aplikacje.

sek1.jpg

Szerokie możliwości

Z kartą SD od Lanzero masz do dyspozycji 16GB, co przekłada się na większe możliwości urządzeń, z których korzystasz. Karta SD jest kompatybilna ze smartfonami, tabletami, aparatami oraz sprzętem audio. Masz czytnik e-booka i chcesz przechowywać więcej książek? Nie ma problemu, na karcie Lanzero zmieścisz ich tyle, ile chcesz.

sek1.jpg

Kreatywna technologia
od Lanzero

Marka akcesoriów cyfrowych, która podbija nie tylko Europę, proponuje praktyczne, a także nowatorskie produkty. Ich technologiczne rozwiązania wspaniale sprawdzają się właśnie w kartach pamięci, dyskach USB lub głośnikach Bluetooth. Lanzero wspiera światowe marki takie jak Huawei i Xiaomi.

Producent Lanzero
Kolor czarny
Maksymalna pojemność karty do 16 GB
Typ karty SDHC
Format karty mini SD
Klasa prędkości C10
Maksymalna prędkość odczytu (MB/s): 20
Maksymalna prędkość zapisu (MB/s): 12

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć