Ładowarka samochodowa Lomatie 1xUSB 1A bez kabla (LS-110) biały

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Lomatie
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Kolor: biały
  • Porty USB: 1
  • Wejście: 12V-24V
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Lomatie LS-110

sek1.jpg

Liczy się prędkość

Zdarza się Tobie wsiąść do auta z rozładowanym telefonem? Ładowarka LS-110 szybko poradzi sobie z tym problemem. Postaw na szybkie ładowanie urządzeń mobilnych, podłącz urządzenie do gniazdka i ciesz się z wydajnej pracy przez całą drogę.

sek1.jpg

Ochrona urządzeń podczas ładowania

Ładowarka LS-110 nie tylko szybko, ale także bezpiecznie wykonuje swoją pracę. Podczas ładowania chroni Twojego smartfona przed przepięciem czy przegrzaniem.

sek1.jpg

Kompaktowy wygląd ładowarki

LS-110 zachwyca swoim klasycznym wyglądem - białą obudową i metalowym wtykiem. Marka Lomatie zadbała o każdy szczegół wykonania ładowarki. Przekonaj się.

sek1.jpg

Dożywotnia gwarancja

Ciesz się akcesoriami GSM marki Lomatie tak długo, jak zechcesz. Skorzystaj z dożywotniej gwarancji, rejestrując produkt w ciągu 30 dni od momentu zakupu na stronie internetowej: http://lomatie.com/pl/wieczysta-gwarancja

Producent Lomatie
Gwarancja 24 miesięce
Kolor biały
Porty USB 1
Wejście 12V-24V
Wyjście 5V
Prąd ładowania 1.0A
W zestawie brak kabla USB

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć