Ładowarka samochodowa Lomatie 2xUSB 2,4A bez kabla AutoID (LS-112) biały

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Lomatie
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: biały
  • Porty USB: 2
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Lomatie LS-112

Szybkie i bezpieczne ładowanie Twoich urządzeń

sek1.jpg

Dwa porty USB o mocy 2,4A

Wybierz komfortową podróż z ładowarką samochodową Lomatie LS-112. Teraz ładowanie w aucie dwóch urządzeń mobilnych jednocześnie, bez zwalniania tempa, jest możliwe. Maksymalnie szybkie działanie i wydajna praca - właśnie tego potrzebujesz.

sek1.jpg

Kompatybilnie, czyli tak jak lubisz

Niezależnie od tego, czy masz smartfona z systemem Android czy iOS, możesz bezproblemowo korzystać z LS-112 podczas jazdy. Ładowarka jest kompatybilna z każdym telefonem czy tabletem.

sek1.jpg

System bezpieczeństwa LISS

Ładowarka LS-112 z technologią bezpiecznego ładowania LISS to dla Ciebie pewność, że dbasz o swoje urządzenie najlepiej, jak potrafisz. Unikatowy system zabezpieczeń chroni Twojego smartfona przed przepięciem czy przegrzaniem za każdym razem, kiedy podłączasz wtyczkę do gniazdka.

sek1.jpg

Dożywotnia gwarancja

Korzystaj z akcesoriów marki Lomatie tak długo, jak zechcesz. Zarejestruj produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie internetowej:http://lomatie.com/pl/wieczysta-gwarancja i ciesz się z dożywotniej gwarancji.

Producent Lomatie
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor biały
Porty USB 2
Wejście 12V-24V
Wyjście 5V
Technologie ładowania AUTO-ID
Prąd ładowania 2.4A
W zestawie brak kabla USB

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć