Ładowarka samochodowa Lomatie 2xUSB 3,4A + kabel microUSB 1m AutoID (LS-131) biały

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Lomatie
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Kolor: biały
  • Porty USB: 2
  • Wejście: 12V-24V
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Ładuj wydajnie
z Lomatie LS-131

Dwa porty USB | Technologia Auto-ID | Bezpieczne ładowanie

sek1.jpg

Tkwi w niej wielka moc

Rozładowana bateria smartfona? To nie problem! Miej pod ręką ładowarkę Lomatie LS-131 i szybko podłącz ją podczas jazdy samochodem. Nie podróżujesz sam? Korzystaj z możliwości ładowania dwóch urządzeń jednocześnie dzięki dwóm portom USB z mocą 3.4A.

Auto-ID, czyli siła w technologii

Korzystaj z ogromnego potencjału Lomatie LS-131. Innowacyjna technologia Auto-ID pozwala na automatyczne dostosowanie napięcia na portach USB, jednocześnie ładując je z maksymalną prędkością. Ładowarka sama rozpozna potrzeby Twoich urządzeń.

sek1.jpg

Inteligent Security System

Marka Lomatie to nie tylko moc, ale także bezpieczeństwo. Dbaj o swoje urządzenia i korzystaj ze standardu Lomatie Inteligent Security System (LISS). Co to oznacza dla Ciebie? Telefon podczas ładowania będzie pod ochroną. Nie musisz się martwić o przepięcia czy przegrzania. System zabezpieczeń czyni ładowarki Lomatie najbezpieczniejszymi urządzeniami tego rodzaju na świecie.

sek1.jpg

Dożywotnia gwarancja

Bądź pewien jakości marki Lomatie. My jesteśmy, dlatego dajemy Tobie możliwość skorzystania z dożywotniej gwarancji. Zarejestruj swój produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie pod adresem: http://lomatie.com/pl/wieczysta-gwarancja

Producent Lomatie
Gwarancja 24 miesięce
Kolor biały
Porty USB 2
Wejście 12V-24V
Wyjście 5V
Technologie ładowania AUTO-ID
Prąd ładowania 3.4A
W zestawie kabel USB

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć