Ładowarka samochodowa Lomatie / LS-407 / 2 xUSB 5,1A 36W -- microUSB -- QC3

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Lomatie
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: szary
  • Szybkie ładowanie: tak
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Ładowarka Lomatie LS-407

zachwyci Cię mocą i charakterem

sek1.jpg

Technologia QuickCharge 3.0

Teraz ładowanie może być nawet cztery razy szybsze niż w standardowych ładowarkach. To dzięki dwóm portom w standardzie Qualcomm QuickCharge 3.0. Wybierz maksymalną wydajność. Wybierz Lomatie LS-407.

Auto-ID, czyli siła w technologii

Lomatie LS-407 naładuje urządzenie inteligentnie. Co to oznacza? Rozpozna i dobierze taką moc, jakiej w danej chwili potrzebuje. Korzystaj ze świadomych rozwiązań w swoim aucie. Najnowszych technologii. Niech ładowarka myśli za Ciebie.

sek1.jpg

Wysoka kompatybilność

Ciesz się szerokimi możliwościami Lomatie LS-407. Ładowarka jest kompatybilna z większością urządzeń. Tablet? Power bank? Smartfon? Teraz możesz jednocześnie podłączyć do ładowania dwa z nich. To niezwykły komfort i funkcjonalność podczas podróży lub pracy.

sek1.jpg

Dożywotnia gwarancja? To możliwe!

Nie martw się o jakość swojej ładowarki. Skorzystaj z dożywotniej gwarancji i ładuj swoje urządzenia bez ograniczeń. Zarejestruj produkt Lomatie w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie internetowej: http://lomatie.com/pl/wieczysta-gwarancja

Producent Lomatie
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor szary
Szybkie ładowanie tak
Porty USB 2
Wejście 12V-24V
Wyjście 3.6V-66V 3A, 6V-9V 2A, 9V-12V 1.5A
Technologie ładowania Quick Charge 3.0

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć