Ładowarka samochodowa Lomatie 4xUSB 7A + kabel Lightning 1m QC2 (LS-701) czarny

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Lomatie
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: czarny
  • Szybkie ładowanie: tak
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Lomatie LS-701

Ładowarka samochodowa do zadań specjalnych

sek1.jpg

4 porty do dyspozycji

Ładowarka wyróżnia się aż czterema portami o łącznej mocy 6.6A, które zadbają o szybkie i wydajne ładowanie Twoich smartfonów i tabletów jednocześnie. Podróżujesz z bliskimi? Teraz każdy z nich błyskawicznie naładuje swój telefon podczas jazdy.

sek1.jpg

Port w standardzie Quick Charge 2.0

Na pewno zdarza Ci się mieć słabą baterię i niewiele czasu na jej naładowanie. Teraz to nie problem. Skorzystaj z portu w standardzie QC 2.0, który naładuje Twojego smartfona nawet o 75% szybciej niż standardowa ładowarka.

sek1.jpg

Technologia Auto-ID

Korzystaj tylko z niezawodnych i nowoczesnych technologii. LS-701 inteligentnie rozpoznaje potrzeby Twojego urządzenia i wysyła odpowiednią ilość prądu w danym momencie, co przekłada się na jeszcze szybszą i wydajniejszą pracę.

sek1.jpg

Dożywotnia gwarancja

Skorzystaj z dożywotniej gwarancji i ciesz się akcesoriami GSM marki Lomatie jak najdłużej. Zarejestruj produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie: https://lomatie.com/pl/wieczysta-gwarancja

Producent Lomatie
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor czarny
Szybkie ładowanie tak
Porty USB 4
Wejście 12V-24V
Wyjście 5V
Technologie ładowania Quick Charge 2.0
Prąd ładowania 6.6A
W zestawie kabel USB

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć