Ładowarka samochodowa Lomatie 3xUSB 5,1A + kabel microUSB QC3 (LS-702) biały

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Lomatie
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Szybkie ładowanie: tak
  • Porty USB: 3
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Lomatie LS-702

Miej zawsze pod ręką


Podłącz aż trzy urządzenia jednocześnie.
Korzystaj z technologii Auto-ID.
Używaj maksymalnie szybkiej ładowarki.

sek1.jpg

Trzy porty USB w LS-702

Wybierz się w podróż z Lomatie LS-702. Zaoszczędź czas i podłącz do ładowania więcej niż jedno urządzenie jednocześnie. Ładowarka ma aż 3 porty USB, które pozwolą Tobie na komfortowe i błyskawiczne ładowanie smartfonów, tabletów czy laptopów.

auto

Zawsze wybieraj inteligentne rozwiązanie. Dokładnie takie, jakie jest w Lomatie LS-702. Podłącz kilka urządzeń, a ładowarka z technologią Auto-ID wykryje potrzeby każdego z nich z osobna. Dostosuje odpowiednią moc i skróci czas ładowania.

sek1.jpg

Dożywotnia gwarancja
od Lomatie

Jakość dla Lomatie jest najważniejsza. Z dożywotnią gwarancją masz pewność, że możesz z nich korzystać jak długo zechcesz. Wystarczy, że zarejestrujesz produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie marki: http://lomatie.com/pl/wieczysta-gwarancja

sek1.jpg

Mistrzowska prędkość
z Quick Charge 3.0

Masz tylko 5% baterii telefonu, a musisz za chwilę wysiąść z samochodu? Podłącz go do portu z technologią QuickCharge 3.0. Dzięki temu urządzenie zostanie naładowane nawet 4-krotnie szybciej niż w standardowej ładowarce!

Producent Lomatie
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Szybkie ładowanie tak
Porty USB 3
Wejście 100V-240V
Wyjście 5V
Technologie ładowania Quick Charge 3.0
Prąd ładowania 5.1A

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć