Ładowarka sieciowa Lomatie 2xUSB 2,4A bez kabla AutoID (LW-221) biały

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Lomatie
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: biały
  • Porty USB: 2
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Bezpieczne ładowanie?

Tylko z Lomatie LW-221

Podłącz dwa urządzenia jednocześnie.
Ładujsprzęt bez obaw.
Ciesz oko klasycznym designem.

sek1.jpg

W dobrym stylu

Lomatie LW-221 zachwyci Cię swoim klasycznym designem. Elegancki styl to nie wszystko. Ładowarka jest nie tylko smukła, ale także funkcjonalna. Czekasz aż skończy się ładować jeden telefon, aby podłączyć drugi? Z LW-221 to nie problem. Korzystaj z dwóch portów i ładuj oba urządzenia jednocześnie. Prawda, że komfortowe?

Na pełnych obrotach

Postaw na nowoczesne technologie. Postaw na ładowarkę w standardzie Auto-ID. Inteligentnie rozpozna potrzeby Twoich urządzeń i wygeneruje odpowiednią ilość prądu. Lomatie LW-221 zaskoczy Cię swoją wydajnością i naładuje urządzenia szybciej, niż się spodziewasz.

sek1.jpg

Dla Twojego bezpieczeństwa

Marka Lomatie to przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki unikalnej technologii Lomatie Inteligent Security System (LISS) masz pewność, że Twoje urządzenia są chronione przed przegrzewaniem się i przepięciami. Taki system zabezpieczeń prądowo-napięciowo-temperaturowych to rzadkość wśród ładowarek - nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

sek1.jpg

Dożywotnia gwarancja

Radość z posiadania ładowarek Lomatie nie musi się kończyć. Możesz otrzymać dożywotnią gwarancję, czyli pewność, że jakość sprzętu Cię nigdy nie zawiedzie. To proste! Zarejestruj produkt marki Lomatie w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie internetowej pod adresem: http://lomatie.com/pl/wieczysta-gwarancja

Producent Lomatie
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor biały
Porty USB 2
Wejście 100V-240V
Wyjście 5V
Technologie ładowania AUTO-ID
Prąd ładowania 2.4A
W zestawie brak kabla USB

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć