Ładowarka sieciowa Lomatie 1xUSB 1A bez kabla (LW-223) biały

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Lomatie
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: biały
  • Szybkie ładowanie: nie
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Ładowarka Lomatie LW-223

Moc, której potrzebujesz

Twój telefon potrzebuje natychmiastowego doładowania energii? Podłącz ładowarkę do gniazdka i ciesz się z jej maksymalnie szybkiej prędkości podczas pracy.

sek1.jpg

Komfort i styl

Ładowarka Lomatie LW-223 urzeka swoim klasycznym wyglądem. Dzięki wyprofilowanemu kształtowi korzystanie z niej w pracy, podczas podróży czy w domu, jest po prostu wygodne.

sek1.jpg

Bezpieczeństwo podczas ładowania

Korzystając z ładowarki sieciowej LW-223 masz pewność, że podczas pracy chroni Twój telefon przed przepięciem czy przegrzaniem.

sek1.jpg

Dożywotnia gwarancja

Ciesz się akcesoriami GSM marki Lomatie tak długo, jak zechcesz. Skorzystaj z dożywotniej gwarancji, rejestrując produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie internetowej: http://lomatie.com/pl/wieczysta-gwarancja

Producent Lomatie
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor biały
Szybkie ładowanie nie
Porty USB 1
Wejście 100V-240V
Wyjście 5V
Prąd ładowania 1.0A
W zestawie brak kabla USB

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć