Ładowarka sieciowa LW-2405 Lomatie 2xUSB 4,2A

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Lomatie
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: czerwony
  • Szybkie ładowanie: tak
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

LW-2405

Nie zwalniaj tempa z Lomatie

sek1.jpg

Inteligent Security System

Lomatie LW-2405 wspiera bezpieczne rozwiązania dla Twoich urządzeń, dlatego nie musisz martwić się o przepięcia czy przegrzania. System zabezpieczeń prądowo-napięciowo-temperaturowych to unikatowa ochrona podczas ładowania.

Szybciej i wydajniej niż dotychczas

LW-2405 z portem w standardzie QuickCharge 2.0 pozwoli Tobie naładować telefon nawet 75% szybciej niż tradycyjną ładowarką, a technologia Auto-ID zadba o inteligentny pobór prądu. LW-2405 dobiera odpowiednią moc i generuje najwyższe możliwe natężenie na wyjściu portu, dlatego nawet w kryzysowych sytuacjach, kiedy bateria smartfona sięga 0%, ładowarka z maksymalną prędkością i wydajnością doda mu energii.

sek1.jpg

Wieczysta gwarancja

Marka Lomatie dba o jakość swoich produktów z najwyższej półki. Właśnie dlatego możesz otrzymać dożywotnią gwarancję. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od daty zakupu, zarejestrujesz produkt pod adresem:http://lomatie.com/pl/wieczysta-gwarancja

yt
Producent Lomatie
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor czerwony
Szybkie ładowanie tak
Porty USB 2
Wejście 100V-240V
Wyjście 5V
Technologie ładowania Quick Charge 2.0
Prąd ładowania 4.2A
W zestawie kabel USB

Podobne produkty

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć