Radio samochodowe z nawigacją w systemie Android lub Windows

Jesteś gotowy na przyjemną podróż?

Wyobraź sobie, że podczas jazdy samochodem możesz nie tylko włączyć radio i odtworzyć płytę CD, ale także przesuwać palcem po mapie, rozmawiać z bliskimi przez aplikacje społecznościowe, udostępnić ekran z telefonu czy dowiedzieć się jaka jest pogoda. Radia samochodowe z dotykowym ekranem to wymarzony towarzysz każdej krótszej i dłuższej podróży. Znajdź radio do swojego samochodu.

Udogodnienia
podczas jazdy

W ofercie Mobibest znajdziesz radia samochodowe z Androidem i Windowsem - dobrze Tobie znanymi systemami, które obsłużysz łatwo i sprawnie. Urządzenia dopasowane są do konkretnego auta, dlatego nie musisz martwić się o kompatybilność. Ciesz się z bogactwa możliwości i dotrzyj do celu dzięki sprawdzonej mapie wgranej do nawigacji. Na karcie pamięci SD przechowuj ulubioną muzykę, gry i niezbędne aplikacje.

Kupując w Mobibest zyskujesz pewność

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź swój model samochodu

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć