Odstąpienie od umowy

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. W tym terminie przyjmujemy zwroty produktów z tytułu odstąpienia od umowy. 

Adres do zwrotu: 

Mobi Group
ul. Przemysłowa 8/104
85-758 Bydgoszcz
Polska

Prosimy o bezpieczne zapakowanie przesyłki, aby ograniczyć ryzyko uszkodzenia w transporcie.

Chcąc odstąpić od umowy pamiętaj o tym, że:

  • Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

  • Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku przekroczenia tych uprawnień zwrot może zostać pomniejszony. 

Przedsiębiorco prosimy o przemyślane zakupy, nie przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy. 

Zwrot towaru

Chcąc zwrócić zakupiony produkt, najprościej będzie, jeśli wypełnisz przygotowane przez nas oświadczenie dostępne pod linkiem: 

http://serwis.nastrone.eu/reklamacja.php 

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn niemożliwe będzie jego wypełnienie, odeślij produkt na wskazany powyżej adres dołączając pismo z wyraźnym oświadczeniem woli. 


Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć