RTV i AGD

Smart dom? To możliwe!

W Mobibest znajdziesz urządzenia oraz akcesoria, które pozwolą Tobie poczuć nutkę technologii w swoim domu. Daj się ponieść rozrywce i rozwiązaniom, dzięki którym zyskasz czas, a każdy dzień spędzony w czterech ścianach będzie przyjemniejszy. Dzięki TV Box odkryjesz, że łatwo zamienisz swój salon w wielkie centrum rozrywki i spędzisz miło czas ze swoją rodziną i znajomymi na kanapie. Kiedy roboty sprzątające staną się Twoją pomocą domową nawet kiedy jesteś daleko, już nigdy nie powrócisz do tradycyjnego sprzątania.

Kategorie

Znasz TV Boxy? To niewielkie pudełka, w których ukryte jest bogactwo rozrywki. Teraz możesz zamienić swój tradycyjny telewizor w Smart TV i cieszyć się z gier, aplikacji społecznościowych czy oglądania filmów lub ulubionych seriali.

Urządzenia to nie wszystko. W Mobibest proponujemy akcesoria, które ułatwią sterowanie TV Boxem lub innym sprzętem, które posiadasz w domu.

Czyszczenie podłóg nigdy nie było prostsze. Poznaj roboty sprzątające w Mobibest, które pracują wtedy, kiedy Ty odpoczywasz czytając książkę czy oglądając seriale. Planuj jego pracę, kontroluj efekty, korzystając z urządzeń mobilnych.

Grubość ścian czy router o niskiej przepustowości, często wpływają na słaby zasięg połączenia z Internetem w całym domu. Film nie działa płynnie? Strona nie ładuje się na Twoim tarasie czy w kuchni? Takie problemy rozwiązują wzmacniacze WiFi.

Masz pytania? Nasi konsultanci czekają na Twój telefon!

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć