Xiaomi Mi Robot 2 Roborock Sweep One

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Xiaomi
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: biały
  • Procesor: ARM Cortex A7 + AMR Cortex M3 + TI Digital Signal
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Roborock Sweep One

Xiaomi Mi Robot 2

sek1.jpg

Odkurzacz z funkcją mopa

Inteligentna pomoc domowa

Roborock Sweep One to udoskonalony następca Xiaomi Mi Robot. W odróżnieniu od poprzednika, nie tylko odkurza podłogę, ale także ją myje. Urządzenie posiada turbo szczotkę, która idealnie zbiera sierść zwierząt czy włosy do pojemnika na kurz o pojemności 0,48l. Nowoczesny robot bez problemu poradzi sobie z pyłem i plamami wokół mebli, a także pod nimi.

sek1.jpg

2,5 godziny intensywnej pracy

Wydajne czyszczenie bez przerwy na ładowanie

Inteligentny odkurzacz Roborock jest wyposażony w ogromną baterię litowo-jonową o pojemności 5200 mAh, która pozwala na sprzątanie bez przerwy nawet przez 150 minut. Po skończonej pracy, urządzenie automatycznie powróci do stacji dokującej.

sek1.jpg

Mistrzowsko cicha praca z Roborock

Ty odpoczywasz, a robot pracuje

Xiaomi Roborock to idealny pomocnik w Twoim w domu. Dotrze w każde, nawet trudno dostępne miejsce, robiąc to niezwykle cicho i dokładnie. Zrelaksuj się przy ulubionym serialu, posłuchaj muzyki - odkurzacz nie utrudni Tobie codziennych przyjemności.

sek1.jpg

Skuteczne pokonywanie przeszkód

Zabezpieczenie Twoich mebli i ścian

Ulepszona wersja inteligentnego odkurzacza od Xiaomi jest wyposażona w zderzak oraz szesnaście nowoczesnych czujników, dzięki którym nie obije mebli czy ścian. Teraz także progi nie są problemem - Roborock pokonuje przeszkody o wysokości nawet 2 centymetrów. Podczas pracy omija także schody.

sek1.jpg

Planowanie sprzątania dzięki LDS

Niezawodna pamięć w odkurzaczu Roborock

Roborock zaskoczy Cię nie tylko wydajną pracą, ale także dokładnym planowaniem sprzątania. Dzięki funkcji Laser Distance Sensor, skanuje wnętrze w rotacji 360 stopni aż 1800 razy na sekundę, planując swoją trasę i zapamiętując rozkład pomieszczeń Twojego domu. Wybierz komfortową oraz inteligentną pomoc przy czyszczeniu podłóg.

sek1.jpg

Sterowanie smartfonem z Mi Home

Śledź pracę swojego odkurzacza

Włącz robota sprzątającego, zaplanuj sprzątanie pomieszczeń i kontroluj jego pracę będąc poza domem. Wygodne, prawda? Wszystko to dzięki aplikacji Mi Home, którą wystarczy pobrać na swój telefon i cieszyć się z możliwości zdalnego sterowania odkurzaczem.

Producent Xiaomi
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor biały
Procesor ARM Cortex A7 + AMR Cortex M3 + TI Digital Signal
Bateria 5200 mAh
Wymiary urządzenie: 350 x 353 x 965 mm stacja dokująca: 98 x 136,5 x 130 mm
Sensory żyroskop, podwójny elektroniczny kompas
Łączność czujnik laserowy STM
Dodatkowe funkcje funkcja mopa
Waga 3,5kg

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć