Selfie Stick Xiaomi Mi Selfie Stick Wired Edition (czarny)

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Xiaomi
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: czarny
  • Łączność: mini Jack 3,5mm.
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Mi Selfie Stick Wired

Lekki i kompaktowy gadżet ułatwiający robienie zdjęć

sek1.jpg

Prosta obsługa plug and play

Zabierz Mi Selfie Stick ze sobą na wakacje, koncert lub uroczystość rodzinną i ciesz się ze wspólnie fotografowanych chwil. Podłącz gadżet do telefonu za pomocą złącza mini Jack 3,5mm. i naciśnij spust migawki. Dzięki tak prostej obsłudze, nie ma potrzeby korzystania z Bluetooth ani ładowania baterii selfie sticka.

sek1.jpg

Niezwykle lekki i trwały

Z łatwością rozłożysz i złożysz selfie stick, a następnie przechowasz go w kieszeni, torebce lub plecaku. Drążek z piaskowego aluminium jest lekki i wytrzymały, a telefon stabilnie trzyma się ramion podczas robienia zdjęć. Dzięki temu fotografia będzie wyraźna.

sek1.jpg

Zawsze przy Tobie

Dzięki dopasowanej konstrukcji, nie wypuścisz selfie sticka z dłoni zarówno wtedy, kiedy robisz zdjęcie, jak i trzymasz go podczas spacerowania.

sek1.jpg

Dopasowany do Ciebie

Rozkładana głowica obraca się pod kątem 270 stopni, co przekłada się na komfortowe dopasowanie kadru zdjęcia. Zatrzymaj daną chwilę na fotografii i powracaj z chęcią do wspomnień.

sek1.jpg

Konstrukcja na medal

Mi Selfie Stick jest wyposażony w ramię, które rozkłada się aż do 70 centymetrów. Dzięki temu można z łatwością uchwycić piękny krajobraz za sobą lub przeprowadzić wideokonferencję z każdego miejsca na świecie.

sek1.jpg

Kompatybilny selfie stick

Selfie stick jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami marki Xiaomi, smartfonami z systemem Android 4.2.2 lub wyższym. Idealnie działa także z iPhone'ami z systemem iOS 5 lub nowszym(oprócz iPhone 7, 7 plus i późniejszym).

Producent Xiaomi
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor czarny
Łączność mini Jack 3,5mm.
Długość do 70cm.
Materiał aluminium, tworzywo sztuczne

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć