Xiaomi Roidmi 3S ładowarka 3.4A transmiter FM 2XUSB biały

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Xiaomi
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: biały
  • Szybkie ładowanie: tak
Zobacz więcej szczegółów
sek1.jpg

Xiaomi Roidmi 3S

Szybka ładowarka i transmiter FM

W jednym urządzeniu.

sek1.jpg

Transmiter Xiaomi Roidmi 3S

Najnowsze dzieło światowej klasy inżynierów technologicznych. Xiaomi Roidmi 3S to gadżet, który szybko naładuje smartfon, czy tablet. Dzięki funkcji transmitera FM stanie się małą rozgłośnią radiową. Muzykę ze smartfona odtworzysz na samochodowych głośnikach!

sek1.jpg

Ładowanie w mgnieniu oka

Roidmi 3S wspiera Twoje urządzenia w szybkim ładowaniu. Naprawdę szybkim! Łącznie na dwóch gniazdach USB ładowarka może dostarczyć 3.4A prądu.

sek1.jpg

Jak działa transmiter w Roidmi 3S?

Transmiter wpinamy do gniazda zapalniczki. Nie musimy nic robić, włączy się automatycznie. Urządzenie od razu szuka połączenia z naszym smartfonem, robi to za pomocą Bluetooth 4.2. Regulujemy częstotliwość 96.4 MHz w naszym radiu samochodowym. Teraz włączamy muzykę w smartfonie i... gotowe! Telefon przez Bluetooth prześle Twoje ulubione nuty do transmitera, a ten nada je na falach radiowych. W razie potrzeby możemy łatwo zmienić częstotliwość nadawania. Umożliwia to aplikacja Roidmi Driver.

Wybierz Roidmi 3S, zobacz dlaczego

sek1.jpg

Kompatybilna z każdym gniazdem

Poprzednia wersja urządzenia Xiaomi (Roidmi 2S) niestety nie współpracowała z gniazdami samochodowymi w kilku popularnych markach samochodowych. Roidmi 3S została przeprojektowana tak, aby pasowała absolutnie do każdego gniazda w aucie.

roidmi3_8.jpg

Wykorzystaj pełnię możliwości Roidmi 3S z dedykowaną aplikacją

sek1.jpg

Roidmi Driver

Roidmi Driver to dedykowana ładowarce-transmiterowi Xiaomi aplikacja na smartfona. Jest dostępna dla systemów Android oraz iOS. W aplikacji dodasz programy, z których Roidmi będzie przesyłał muzykę. Ustawisz żądaną częstotliwość, czy zmienisz kolor podświetlenia. Pobierz bezpłatną aplikację Roidmi Driver i ciesz się pełnią możliwości Xiaomi Roidmi 3S!

Producent Xiaomi
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor biały
Szybkie ładowanie tak
Bluetooth tak
Protokół Bluetooth 4.2
Porty USB 2
Max. moc wyjściowa 15.5W
Zakres transmisji FM 87.5 – 107.9 MHz
Wymiary 6,10 x 2,60 x 2,60 cm
Wsparcie aplikacji iOS 8.0 + Android 4.2 oraz nowsze
Streaming muzyki Tak
W zestawie ładowarka, karta gwarancyjna, dowód zakupu

Podobne produkty

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć