Xiaomi Selfie Stick Tripod

Zobacz podobne produkty

nowy

    Podstawowe informacje:
  • Producent: Xiaomi
  • Gwarancja: 24 miesięce
  • Stan: nowy
  • Kolor: czarny
  • Bluetooth: tak
Zobacz więcej szczegółów
Tripod_1.jpg

Xiaomi Selfie Stick Tripod

Selfie stick z funkcją statywu

Tripod_2.jpg
Tripod_3.jpg

Uchwyć chwilę z Selfie Stick Tripod

Masz za plecami wspaniały widok, a nie ma kto Tobie zrobić zdjęcia? Jesteś wśród najbliższych i chcesz uchwycić moment na wspólnej fotografii ? Z Selfie Stick Tripod zrobienie takich zdjęć jest prostsze. Fotografuj z kątem nachylenia nawet do 90 stopni i korzystaj z regulowanego ramienia.

Tripod_4.jpg

Minimalistyczny design od Xiaomi

Wygląd i wygoda mają znaczenie

Noszenie tego gadżetu jest przyjemniejsze i prostsze od tradycyjnych modeli. Jest tak mały i poręczny, że mieści się do kieszeni, a w dodatku jest lekki. Wychodząc z domu bardziej poczujesz ciężar kluczy niż Selfie Stick Tripod.

Tripod

Uchwyt z obrotem o 360 stopni

Idealne selfie pod każdym kątem

Regulowany uchwyt to pełna swoboda. Ustaw smartfona w pionie lub poziomie, a może masz inny pomysł na zdjęcie? Z Selfie Stick Tripod zyskujesz pełną dowolność.

Tripod_5.jpg

Bezprzewodowy pilot Bluetooth

Dopasowany do Twoich potrzeb

Połącz Selfie Stick Tripod ze swoim telefonem i obsługuj go pilotem na odległość nawet 10 metrów. Reaguje szybko na Twoje polecenia, a w dodatku jest kompatybilny z urządzeniami pracującymi na systemach Android i IOS.

Nowe możliwości z Selfie Stick Tripod

Użyj wyobraźni i korzystaj tak jak lubisz

Selfie stick z funkcją statywu do smartfona pozwoli Tobie zrobić perfekcyjne ujęcie bez poruszenia telefonem. Fotografowanie? Wideorozmowa? Nagrywanie filmików? A jak Ty wykorzystasz swój Selfie Stick Tripod?

Tripod_6.jpg

Tripod_7.jpg

Tripod_8.jpg

Producent Xiaomi
Gwarancja 24 miesięce
Stan nowy
Kolor czarny
Bluetooth tak
Wymiary 45x49,5x190mm
Wyposażenie uchwyt obracany o 360 stopni
Waga 155g.

Potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy cookies oraz innych, podobnych technologii w celach świadczenia usług, wyświetlania reklam i statystyk dot. wizyt w naszym sklepie. Ustawienia dot. cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć